Strona 1 z 1

Potrzebne są nietypowe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Witam wszystkich. Tak jak w temacie, nasza firma przenosi lokalizację biura i poszukujemy firmy, która zrobi dla nas szereg mebli dla naszych pracowników. Poszukujemy firmy z Warszawy, która potrafi wykonać porządne meble. Interesuje nas dość dobra jakość, oczywiście koszty też są swego rodzaju wyznacznikiem. Będę wdzięczny za linki do realizacji takich firm.

podobne tematy:

Potrzebuje ciekawe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:20
autor: adaswolski
Dzień dobry. Jak w Warszawie to polecam tych ludzi od zabudów meblowych: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Tworzą naprawdę wysokiej jakości meble do biura. Specjalizują się właśnie w tego rodzaju zleceniach co piszesz. Tu masz przykład ich pracy: Obrazek - więc jak sam możesz zobaczyć ci ludzie wiedzą co robią. Mają naprawdę obszerne realizacje oraz doświadczenie w tej branży. Kooperuje z tą firmą jako architekt wnętrz i przy każdej realizacji byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebuje niekonwencjonalne meble pracownicze na podany wymiar

: 24 maja 2016, 13:23
autor: alexsys76
Witaj, u nas ta firma robiła meble. Są na prawdę ekstra. Nie wiem jak wygląda to cenowo i tak dalej. To już szefostwo załatwiało, natomiast w porównaniu do poprzednich mebli są znacznie wygodniejsze.

podobne tematy: