Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Lecz posiadam spory kłopot z dotarciem do nowych klientów. Odnośnik do witryny internetowej to i prezentuje się dość dobrze, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Pragnę dodać iż obserwowałem mały serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam szefa. Poprzez promocję strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie poprawiły mu się obroty. W jego przypadku jest to niewiele słów kluczowych typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku raczej nie wystarczy parę słów kluczowych, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej przelać na papier moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może rok? I właśnie czas jest tu najważniejszy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który oferuje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam usługodawców z całej polski i nie mam lokalu firmowego. Umieszczenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Dumałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również pojawił się duży problem, który polega na liczbie fraz. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku naprawa skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest szybki powrót do 100% sprawności ruchowej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która ma renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu z was - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Kupno wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to wybór znacznie korzystniejszy cenowo. Ponadto po okresie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i o nim zapoznać. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to fachowe doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego mają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Następny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Dzięki temu korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Zobacz: wynajem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?

#2 Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Kluczowe pytanie: jak są wstanie osoby trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest parę form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to fora dla rodaków mieszkających poza granicami Polski. Warto tam tworzyć tematy i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości