Jak można promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Wiadomość
Autor
adambyczek

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Lecz posiadam spory kłopot z dotarciem do nowych klientów. Odnośnik do witryny internetowej to: http://tour4cure.com/tannlege-i-polen - prezentuje się dość dobrze, natomiast nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

marekwolski

#2 Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Kluczowe pytanie: jak są wstanie osoby trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu jest problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Po pierwsze pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest parę form promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze rezultatów na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i telefony klientów ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na serwisach internetowych. Dla ciebie najlepsze będą to fora dla rodaków mieszkających poza granicami Polski. Warto tam tworzyć tematy i nakłaniać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.