Jak można wypromować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można wypromować stronę na słowo kluczowe: dentysta Radom?

#1 Postautor: adambyczek » 05 lip 2016, 13:31

Cześć. Jestem dentystą, który posiada gabinet w mieście Radom. Od pewnego czasu nasz gabinet posiada stronę WWW. Niestety jakoś nie przekłada się strona internetowa na zwiększoną liczbę klientów. Trochę poczytałem w internecie o możliwych przyczynach tej sytuacji. Okazuje się, że należy pozycjonować stronę w wyszukiwarce internetowej. Przyjmijmy, że mamy ochotę znaleźć się wysoko na hasło dentysta Radom i zbliżone słowa kluczowe. Co należy zrobić żeby tak się stało. Czy musimy komuś dać na to pieniądze, czy samemu jesteśmy w stanie coś z tym zrobić? Proszę o radę w tym temacie.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

W jaki sposób jesteśmy wstanie wypromować stronę na hasło: dentysta Radom?

#2 Postautor: marekwolski » 05 lip 2016, 13:42

Dzień dobry. Jak już się dowiedziałeś - potrzebujesz pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Bez tych działań twoja strona nie pojawi się w rezultatach wyszukiwarki. No chyba, że twoi pacjenci będą ją nieświadomie pozycjonować poprzez dodawanie linków. Ale graniczy to z cudem. Jeśli chodzi o frazy. Musisz wybrać interesujące cię frazy. Hasło dentysta Radom nie jest tożsame z hasłem stomatolog Radom. Są to całkiem inne słowa kluczowe, które trzeba wypromować. Najlepiej będzie jak zatrudnisz agencję SEO, która się tym zajmie. Zazwyczaj oni pomagają w wyborze fraz do pozycjonowania. Na początek powinieneś skoncentrować się na kilku frazach. Koszt ich pozycjonowania to rząd około 600 zł na miesiąc. Umowa jest podpisywana na rok czasu lub dłużej, a wynagrodzenie firmy uzależnione jest od pozycji strony w Internecie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość