Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem własnego biznesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, tak więc postanowiłem iż spróbuje sił w tym biznesie. Wiadomo, że jest znaczna konkurencja w tej branży. Żeby zachęcić ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie w tym miejscu jest miejsce dla was - forumowicze. Uprzejmie proszę o wypowiedzenie się na temat tych mebli do klubu fitness. Będę wdzięczny za wasze sugestie. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie lubię tak mocnych kolorów. Tak, więc doradzam, aby wybrać bardziej stonowane zestawienia barw. Wg mnie ta propozycja jest ciekawa Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia na ten temat.

podobne tematy:

Interesujące meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Dzień dobry. Przedmówca ma sporo racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie żywe kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak siłowni. W takich miejscach powinno być wesoło - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te realizacje: Obrazek - są bardzo ciekawe.

podobne tematy: