Czy mogę samemu wypromować stronę na frazę windy towarowe


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę samemu wypromować stronę na frazę windy towarowe

#1 Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Witam. Od dłuższego czasu zgłębiam tematy związane z marketingiem w Internecie. Najbardziej ciekawą formą reklamy jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele poradników, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Dlatego mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące hasło: dźwigi towarowe i tu chciałbym zadać dwa pytania. Czy warto tworzyć dedykowane zaplecze dla tego pokroju fraz jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość zdobywanych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zdobędę dzisiaj dwieście linków a nazajutrz 30 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe

#2 Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Witam kolegę. Jak mniemam, że nieco zapoznałeś się z tematem pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrana fraza: windy towarowe nie można zaliczyć do najłatwiejszych i początkującemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Natomiast do odważnych świat należy i powinieneś próbować swoich sił. Problemem będą rzecz jasna odnośniki, które musisz pozyskać oraz ich ilość. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest wykonywać pozycjonowanie. Odnośniki możesz tworzyć ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są niezbędne programy. Jeśli chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych linków nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać systematycznie. Dzisiaj np: 20 linków, nazajutrz 15 odnośników, pojutrze 15 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość