Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Warszawie


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę zrobić kute balustrady nierdzewne w Warszawie

#1 Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Dzień dobry. Chciałbym poprosić osoby, które mają już za sobą budowę domu. Potrzebuję zamówić balustrady zrobione ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Szukam ludzi, którzy wykonują ciekawe realizacje za przystępną cenę. Chciałbym aby zrobili coś oryginalnego - coś z pogranicza kowalstwa artystycznego. Do gustu przypadły mi balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu chciałbym dodać jakieś ciekawe zdobienia. Wg mnie idealnie by to się łączyło z podświetleniem klatki schodowej. Będę wdzięczny za kontakty do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Gdzie mogę kupić ozdobne balustrady nierdzewne w Warszawie

#2 Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:55

Hej. Ja u siebie zamontowałem podobne balustrady wykonane ze stali, o których mówisz. Robiła mi je ta ekipa: masaż dla dwojga Warszawa , która funkcjonuje na terenie województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do Radomia. Cenową są bardzo konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich pracy znajdziesz tutaj: - jeśli masz ochotę zobaczyć więcej to zawsze możesz odwiedzić ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo oryginalne, więc za pewne będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie mogę powiedzieć tylko czy będą w stanie połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo zdobień może uniemożliwić lub mocno ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość