Wypadające włosy lek, ktoś pomoże?


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Wypadające włosy lek, ktoś pomoże?

#1 Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 11:25

Witam. Od pewnego czasu nadzwyczaj wypadają mi włosy. Po przebudzeniu znajduje ich odrobinę na poduszce, a pomimo wykorzystywania różnych środków wzmacniających znajduje ich też wiele na szczotce. Nie wiem już co mam robić, albowiem nic nie pomaga. Czesanie włosów kończy się wieloma włosami pozostającymi na szczotce, a prócz tego zbieram je także z ubrań i mebli. Mam cichą nadzieję, że ktoś znalazł jakiś lek, jaki wspomógł i jest efektywny. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Wypadające włosy lek, ktoś wspomoże?

#2 Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 11:40

Cześć. Mnie też denerwują wypadające włosy. Ostatnimi czasy niemniej jednak byłam w aptece oraz rozmawiałam z farmaceutką, jaka poleciła mi praktyczne kosmetyki. W tym momencie nie pamiętam nazw, ale wystarczy, że udasz się do apteki i poprosisz o jakiś specyfik na ten problem. Wolno też kupić w internecie, na przykład na wypadające włosy lek Pamiętaj niemniej jednak, że tylko regularnie przyjmowanie tabletek, stosowanie szamponów i odżywek ma prawo pomóc. Ja popełniałam ten błąd, że zapominałam o dziennym ich wykorzystywaniu, właśnie dlatego wynik był mierny. Aktualnie jest całkiem inaczej. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość