Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?

#1 Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Dzień dobry. Niedawno wybudowałem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień wiele rozmaitych ludzi. Ciągle zastanawiam się, w związku z tym czy powinienem zainwestować w kamerę - chodzi o coś w stylu kamery http://trans-sat.pl ? W domu posiadamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech zostaje często sama w mieszkaniu. Stąd moje zapytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na podwyższeniu bezpieczeństwa niemniej jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny powinien posiadać kamery?

#2 Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Hej. Chcąc zabezpieczyć własną posiadłość także wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce kilka lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, w następstwie tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie swojego domu jest nadzwyczaj istotne zwłaszcza jeżeli posiadasz dzieci. Warto, w następstwie tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wręcz przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości