Czy masaż leczniczy daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy masaż leczniczy daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie

#1 Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:02

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu miewam problemy z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać wyszukiwarkę w znalezieniu przyczyn tego rodzaju schorzenia. Na stronach internetowych znalazłem masę wypowiedzi ludzi z identycznym bólem pleców. Wiele osób zaleca masaż leczniczy , który wg ich doświadczeń bardzo koi ból kręgosłupa. Rozmyślam tylko czy nie zafundować sobie masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Jestem ciekaw czy tego typu zestaw masaży będzie skuteczny? Czytałem także, że tego rodzaju dolegliwości spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy ktoś z was może to potwierdzić. Faktem jest, że sporo pracuję siedząc przy komputerze od lat. Lecz czy tego rodzaju bóle nie powinny ujawnić się od samego początku? Oraz najważniejsze pytanie o lokalizację sprawdzonego salonu masażu w Warszawie , który wykonuje masaż leczniczy w korzystnej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy masaż leczniczy jest pomocy, adres gabinetu masażu w Warszawie

#2 Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:07

Witaj. Rozumiem twój ból i będę starał ci napisać jak najwięcej w tej kwestii. Po pierwsze takiego typu bóle kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które świetnym lekarstwem jest masaż relaksacyjny - potwierdzam iż pomaga. Trzeba połączyć tego typu masaż z codziennym uprawianiem sportu. Dobrze wpływa na kręgosłup nawet codzienne spacerowanie. Dzięki temu nie obciążamy tak naszych kręgów. Niezłych salonów masażu w Warszawie jest dużo. Polecam wybrać ten, który jest w pobliżu twojej pracy lub domu. Masaż leczniczy wykonuje regularnie i powiem szczerze, iż ból kręgosłupa ustąpił. Natomiast warto żeby zobaczył to jeszcze jakiś lekarz. Sam masaż może nie wystarczyć albo tylko maskować objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości