Strona 1 z 1

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

: 23 maja 2016, 9:23
autor: marekwolski
Witam, buduje dom jednorodzinny niedaleko Kielc. Jestem na etapie kładzenia dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy na moje nieszczęście polegli na moim dachu. Dach na moim domu ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich pogonić. Szukałem w przeglądarce internetowej i natrafiłem na taką listę dekarzy z Kielc https://bipgov.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-jednaka-rowniez-na-inne-imprezy-jak-imieniny , ale wybranie firmy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zmarnotrawiony materiał. Tak więc zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was ma namiary na solidnych dekarzy w pobliżu Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Cześć, jestem w stanie Ci polecić firmę Dach Maar z Kielecczyzny. Ekipa bardzo solidna, nie piją na budowie. Ludzie znają się na rzeczy i nie miałem z nimi żadnych problemów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Innych ekip dekarskich z tego portalu niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Cześć, jak wystąpił taki kłopot z dekarzami to może być ciężko znaleźć dekarzy aby poprawiali po poprzednikach. Nie wiem jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli robotę to będzie niełatwo to poprawić.

podobne tematy: