W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób możemy wyeksponować recepcję w firmie?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od niedawna rozmyślam nad odmianą wyglądu naszego lokalu firmowego. Najbardziej nie podoba mi się obecna recepcja, która jest mdła. Myślę właśnie co można zrobić, żeby przychodzące osoby od razu czuły charakter naszej działalności. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian oraz jakieś ciekawe dodatki to podstawa. Natomiast to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy macie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

W jaki sposób możemy upiększyć recepcję w biurze?

#2 Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Cześć. Rozwiązań opisywanego przez ciebie problemu jest dużo. Jak już trafnie zauważyłeś ważna jest kolorystyka lokalu oraz gustowne dodatki. Te rzeczy muszą się komponować w zgrabną całość. Jeżeli poszukujesz czegoś unikalnego to warto pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - to robi piorunujące wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada do recepcji powinna być dostosowana do charakteru twojej firmy. Więc powinieneś ją zrobić na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego typu realizacjach. W naszym kraju jest kilka firm, które robią tego typu cuda. Natomiast odradzam małe zakłady stolarskie. Efekt będzie niezadowalający.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość