Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


Wiadomość
Autor
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

#1 Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Witam. Jestem szczęśliwą mamą dwójki potomków. W krótkim czasie obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji urządzić małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Mimo to zastanawiam się także nad tym, by uwiecznić całą imprezę w profesjonalny sposób. Wobec tego również intryguje mnie zatrudnienie fotografa, jaki wykona fotografie dzieciom w trakcie zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

#2 Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:09

Hej. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Oprócz tortu i upominków nie mogło też bezsprzecznie zabraknąć atrakcji, w następstwie tego wynajęliśmy animatora, jaki zabawi maluchy. Kierując się dobrymi opiniami wybraliśmy również fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które wolno zaadaptować pod własne wymagania. My na przykład pragnęliśmy upamiętnić całą zabawę, jednakowoż poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To właśnie dzięki temu mamy piękną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość