W którym miejscu mogę dostać lustra wykonywane na zamówienie w stolicy?

Wiadomość
Autor
marekwolski

#1 Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:13

Witam. Szukam interesujących luster do domu. Myślę nad czymś oryginalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Ogólnodostępne lustra ze sklepów raczej nie będą się nadawały. Jest to związane z kształtem powierzchni lustra a, także jego gabarytami. Na przykład do jednej łazienki potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co dawać lustro obok skosów na piętrze. Nie posiadam po prostu innego wyboru. Następne lustro jest mi potrzebne do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego powierzchnia to 9m2. Więc jego zakupienie w markecie jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć dane kontaktowe na dobrych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie wykonać takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski

#2 Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:35

Witaj. Rzeczywiście masz znaczne oczekiwania odnoście luster do domu. Od razu Ci powiem, iż takie rozwiązania będą kosztowne, więc powinieneś przestać myśleć o niskiej cenie. Jeżeli chodzi o dobrych fachowców to ta brygada robi oryginalne lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu zrobili oprócz luster, też kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich pracy, dlatego powinieneś wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowe zdjęcie Obrazek - sam widzisz, że są to dość ciekawe i ciekawe rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów z ogłoszeniami firm. Na takich stronach jesteś w stanie umieścić też swoją ofertę i zaczekać na odpowiedź fachowców.