Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

#1 Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:10

Cześć. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień jeździ w firmie transportowej. Wynagrodzenie jest na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być wyższe. Jeden z moich kumpli zrobił sobie uprawnienia do wożenia towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika ma o wiele wyższą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-7-materialy-promieniotworcze , które dają odpowiednie uprawnienia. Myslę nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co myślicie o tego typie szkoleń?

#2 Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Witaj. Sam przechodziłem identyczny kłopot jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w krajowej firmie transportowej. Przewoziłem towary tylko po Polsce, więc zarobki nie były duże. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małego synka. Więc byłem zmuszony coś innego wymyślić. Zdecydowałem się wtedy takie szkolenie jak umieściłeś w linku. Wybrałem: ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórcze i dzięki temu mogłem bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Do tej pory jeżdżę po kraju, ale moje wynagrodzenie jest zdecydowanie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i rób tego rodzaju szkolenie. Jego koszt zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Gadka na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość